Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Оголошення про скликання 27 позачергової сесії Верхівцевської міської ради

15 серпня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Верхівцевського будинку дітей та юнацтва (вул. Центральна, 46) відбудеться засідання позачергової  27-ї сесії Верхівцевської міської ради VIІ скликання.
На розгляд сесії внесено такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхівцевської територіальної громади на 2019 рік.

3. Про прийняття незавершеного будівництвом об`єкта «Водопостачання м. Верхівцеве, Верхньодніпровського району» на балансовий облік Верхівцевської міської ради.

4. Про надання згоди на безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району до комунальної власності Верхньодніпровської ОТГ.

5. Про затвердження технічної документації та проектів із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачу їх у власність або користування.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

З проектами рішень 27 позачергової сесії міської ради можна ознайомитися за посиланням: https://vmiskrada.gov.ua/proekty-rishen-27-pozacherhovoyi-sesiyi-verkhivcevskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya-1565763118/

Завантажити розпорядження міського голови про скликання 27 позачергової сесії.« повернутися до списку оголошень