Верхівцeвська міська рада
Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

Оголошення про скликання 28 сесії Верхівцевської міської ради

15 жовтня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Верхівцевського будинку дітей та юнацтва (вул. Центральна, 46) відбудеться засідання чергової  28-ї сесії Верхівцевської міської ради VIІ скликання.
На розгляд сесії внесено такі питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Верхівцевської міської ради VII скликання.

2. Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

3. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до бюджетної Програми «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони» на 2019 рік.

5. Про взяття на балансовий облік доріг населених пунктів Верхівцевської територіальної громади.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку дорожнього господарства Верхівцевської територіальної громади на 2018-2019 роки.

7. Про внесення змін до установчих документів та затвердження нової редакції Статуту Верхівцевського житлово-комунального господарства.

8. Про розгляд депутатського звернення Бастєєва Г.В. щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

9. Про відміну рішення виконкому «Про передачу у власність земельної ділянки» в зв`язку з добровільною відмовою користувача.

10. Про прийняття земельних ділянок в фонд земель не переданих у власність або користування, в зв`язку з добровільною відмовою користувача.

11. Про затвердження технічної документації та проектів із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачу їх у власність або користування.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації та проектів із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність або в користування.

Перелік питань, внесених до порядку денного 28 сесії не є вичерпним та може бути доповнений до 11 жовтня поточного року.

З проектами рішень 28 сесії міської ради можна ознайомитися за посиланням: https://vmiskrada.gov.ua/proekty-rishen-28-sesiyi-verkhivcevskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya-1570695795/

Завантажити розпорядження міського голови про скликання 28-ї сесії.« повернутися до списку оголошень