Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Оголошення про скликання 29 позачергової сесії Верхівцевської міської ради VII скликання

13 жовтня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Верхівцевського будинку дітей та юнацтва (вул. Центральна, 46) відбудеться засідання позачергової  29-ї сесії Верхівцевської міської ради VIІ скликання.
На розгляд сесії внесено такі питання:

1. Про надання згоди на безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району до комунальної власності Верхньодніпровської ОТГ.

2. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води акціонерному товариству «Українська залізниця» (для ВСП «Дніпровське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд»).

3. Про затвердження технічної документації та проектів із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачу їх у власність або користування.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

5. Про надання дозволу на підготовку документів для викупу земельної ділянки.

З проектами рішень 29 позачергової сесії міської ради можна ознайомитися за посиланням: https://vmiskrada.gov.ua/proekty-rishen-29-pozacherhovoyi-sesiyi-verkhivcevskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya-1573474697/

Завантажити розпорядження міського голови про скликання 29 позачергової сесії.« повернутися до списку оголошень