Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

проєкту рішення Верхівцевської міської ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

Проєкт рішення Верхівцевської міської ради «Про встановлення ставок і пільг земельного податку на 2021 рік» розроблено виконавчим комітетом Верхівцевської міської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається впорядкувати плату за землю у відповідності до Постанови КМУ № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки земельного податку, які б забезпечили надходження до міського бюджету.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному веб-сайті Верхівцевської міської ради у розділі «Регуляторна діяльність».

Запрошуємо до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проєкту регуляторного акту. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Верхівцевської міської ради за адресою:

            Верхівцевська міська рада

            вул. Центральна, 75

            м. Верхівцеве.

           

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються  у письмовому  та/або електронному вигляді.« повернутися до списку оголошень