Верхівцeвська міська рада
Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

АТОвців Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний семінар з медичної реабілітації

Як допомогти самому собі при болях у м’язах? Що робити при розтягненні зв’язок? Ці та інші теми обговорюватимуть на семінарі в реабілітаційному центрі для АТОвців у Дніпрі. Він пройде вже 13 серпня. На зустріч із лікарем-реабілітологом Кирилом Бабенком запрошують учасників бойових дій із Дніпропетровщини.  Участь – безкоштовна, повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Приділяємо багато уваги реабілітації тих, хто повернувся із зони бойових дій. В області створили вже два реабілітаційних центри для АТОвців – у Дніпрі та Новотроїцькому. Організовуємо для хлопців і різні тренінги та семінари. Цього разу запрошуємо на зустріч із лікарем-реабілітологом Кирилом Бабенком», – розповіли в управлінні.

На семінарі лікар-реабілітолог Кирило Бабенко поділиться з учасниками ефективними методиками подолання болю у м’язах та наслідків травм опорно-рухового апарату.

Семінар пройде 13 серпня у центрі реабілітації АТОвців за адресою: м. Дніпро, пл. Соборна, 14.

Початок – о 14:30.

Подробиці – за телефоном 068 679 89 61.

Джерело: adm.dp.gov.ua/ua/news/atovciv-dnipropetrovshchini-zaproshuyut-na-bezkoshtovnij-seminar-z-medichnoyi-reabilitaciyi« повернутися до списку новин