Рішення 20 чергової сесії міської ради VIII скликання 24.11.2021 року

   

№ з/п Рішення Назва рішення Файл
1 № 405 -20/VIII

Про затвердження порядку денного 20-ї чергової сесії Верхівцевської міської ради VIII скликання.

завантажити
2 № 406 -20/VIII

Про внесення змін до рішення

міської ради від 24.12.2020 року № 63-4/VІІІ «Про бюджет Верхівцевської міської територіальної громади на 2021 рік»

завантажити

пояснювальна записка

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 5

додаток 6

3 № 407 -20/VIII

Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку в банку

завантажити
4 № 408 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Верхівцевської  міської ради.

завантажити
5 № 409 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи виконавчого комітету Верхівцевської  міської ради.

завантажити
6 № 410 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи фінансово-економічного відділу Верхівцевської  міської ради.

завантажити
7 № 411 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Служби у справах дітей Верхівцевської  міської ради.

завантажити
8 № 412 -20/VIII Про зміну місцезнаходження юридичної особи Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Верхівцевської  міської ради та затвердження Положення Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Верхівцевської міської ради  у новій редакції. завантажити
9 № 413 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Верхівцевської  міської ради та затвердження Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
10 № 414 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської  міської ради» та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської  міської ради» у новій редакції.

завантажити
11 № 415 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхівцевської  міської ради.

завантажити
12 № 416 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Верхівцевського ліцею №1 Верхівцевської міської ради

та затвердження Статуту Верхівцевського ліцею № 1 Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
13 № 417 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Верхівцевського ліцею №2 Верхівцевської міської ради, та затвердження Статуту Верхівцевського ліцею №2 Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
14 № 418 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження Соколівської гімназії Верхівцевської міської ради  та затвердження Статуту Соколівської гімназії Верхівцевської міської ради в новій редакції.

завантажити
15 № 419 -20/VIII

Про зміну назви юридичної особи Верхівцевський Будинок культури 

та затвердження Статуту  Комунального закладу «Верхівцевський Будинок культури» Верхівцевської міської ради» у новій редакції.

завантажити
16 № 420 -20/VIII Про зміну місцезнаходження  юридичної особи Комунального закладу «Адалимівський сільський будинок культури» Верхівцевської міської ради »  та затвердження Статуту у новій редакції. завантажити
17 № 421 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва» Верхівцевської міської ради» та затвердження Статуту  

Комунального закладу «Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва» Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
18 № 422 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Мистецька школа м. Верхівцеве» Верхівцевської міської ради»  та затвердження Статуту Комунального закладу «Мистецька школа м. Верхівцеве» Верхівцевської міської ради»  у новій редакції.

завантажити
19 № 423 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Верхівцевський заклад дошкільної освіти «Теремок»  Верхівцевської міської ради» 

та затвердження Статуту Комунального закладу «Верхівцевський заклад дошкільної освіти «Теремок»  Верхівцевської міської ради»у новій редакцій.

завантажити
20 № 424 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Малоолександрівський заклад

дошкільної освіти «Веселка» Верхівцевської  міської ради та затвердження Статуту Комунального закладу «Малоолександрівський заклад дошкільної освіти «Веселка» Верхівцевської  міської ради у новій редакції.

завантажити
21 № 425 -20/VIII

Про зміну назви Верхівцевської міської бібліотеки та затвердження  Статуту

Комунального закладу «Верхівцевська міська бібліотека»  Верхівцевської міської ради».

завантажити
22 № 426 -20/VIII

Про зміну назви Соколівської селищної бібліоткеки та затвердження Статуту Комунального закладу «Соколівська селищна бібліотека» Верхівцевської міської ради».

завантажити
23 № 427 -20/VIII

Про зміну назви Широківської сільської бібліотеки та затвердження Статуту Комунального закладу «Широківська сільська бібліотека» Верхівцевської міської ради».

завантажити
24 № 428 -20/VIII

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Верхівцевської міської ради від 19.03.2021 р., № 153-8/VIII «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської міської ради».

завантажити
25 № 429 -20/VIII

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської  міської ради» та затвердження Статуту Комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської  міської ради» у новій редакції.

завантажити
26 № 430 -20/VIII

Про зміну назви юридичної особи Верхівцевська місцева пожежна команда та затвердження Положення Комунального закладу «Верхівцевська місцева пожежна команда» Верхівцевської міської ради».

завантажити
27 № 431 -20/VIII

Про надання згоди на прийняття

матеріальних цінностей у власність

Верхівцівської територіальної громади

завантажити
28 № 432 -20/VIII

Про затвердження проектно-кошторисної документації, в т.ч. зведеного кошторисного розрахунку вартості об`єкта будівництва «Будівництво водопровідної мережі м. Верхівцеве Дніпропетровської області».

завантажити
29 № 433 -20/VIII

Про прийняття на балансовий облік та введення в експлуатацію об’єктів мережі зовнішнього освітлення північної сторони м. Верхівцеве після реконструкції.

завантажити
30 № 434 -20/VIII

Про передачу на балансовий облік КП «Верхівцевське ЖКГ ВМР» об’єктів мережі зовнішнього освітлення північної сторони м. Верхівцеве.

завантажити
31 № 435 -20/VIII

Про затвердження акту приймання передачі проектно-кошторисної документації об’єкта «Технічне переоснащення котельні КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» за адресою: вул. Зелена,3, м. Верхівцево Верхньодніпровського р-ну, Дніпропетровської обл., та прийняття їх до комунальної власності Верхівцівської міської територіальної громади.

завантажити
32 № 436 -20/VIII

Про передачу на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту проектно-кошторисної документації об’єкта «Технічне переоснащення котельні КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» за адресою: вул. Зелена, 3,  м. Верхівцеве Верхньодніпровського р-ну, Дніпропетровської обл.

завантажити
33 № 437 -20/VIII

Про  затвердження Правил благоустрою

території Верхівцівської територіальної громади.

завантажити
34 № 438 -20/VIII Про створення органу приватизації об’єктів комунального майна Верхівцівської територіальної громади , затвердження Положення про орган приватизації об’єктів комунального майна (мала приватизація) та Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Верхівцівської територіальної громади (мала приватизація). завантажити
35 № 439 -20/VIII

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).

завантажити
36 № 440 -20/VIII

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості).

завантажити
37 № 441 -20/VIII

Про надання дозволу на розробку проектів  землеустро щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого   селянського господарства.

завантажити
38 № 442 -20/VIII Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу. завантажити
39 № 443 -20/VIII Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. завантажити
40 № 444 -20/VIII

Про надання в користування земельної ділянки для ведення городництва.

завантажити
41 № 445 -20/VIII

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та передачу у приватну власність.

завантажити
42 № 446 -20/VIII

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу у приватну власність.

завантажити
43 № 447 -20/VIII

Про затвердження проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

завантажити
44 № 448 -20/VIII

Про відмову в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

завантажити
45 № 449 -20/VIII

Про припинення права постійного користування земельними ділянками

завантажити
46 № 450 -20/VIII

Про списання комунального майна Верхівцевської міської ради.

завантажити
47 № 451 -20/VIII

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду зі зміною цільового призначення під розміщення та експлуатації основних, підсобних і   допоміжних будівель та підприємствами, що пов`язані користуваннями надрами.

завантажити
48 № 452 -20/VIII

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди.

завантажити
49 № 453 -20/VIII

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди

завантажити
50 № 454 -20/VIII

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди.

завантажити
51 № 455 -20/VIII

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди.

завантажити

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь