Проекти рішень 51 чергової сесії Верхівцевської міської ради VIII скликання


№ з/п

Назва проекту рішення

Файл

1

Про внесення змін та доповнень до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Верхівцівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

завантажити

2

Про внесення змін та доповнень до Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Верхівцівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

завантажити

3

Про внесення змін до Програми розвитку комунальної установи «Центр надання  соціальних послуг» Верхівцевської міської міської ради»  2023 рік.

завантажити

4

Про внесення змін в структурі, загальній чисельності та штатного розпису апарату Верхівцевської міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік.

завантажити

5

Про внесення змін до штатного розпису  закладів позашкільної освіти Верхівцівської територіальної громади на 2023 рік.

завантажити

6

Про встановлення надбавки за вислугу років Верхівцевському міському голові Михайлу СВІТЛИКУ.

завантажити

7

Про внесення змін та доповнень в структурі та штатному розписі Комунального некомерційного підприємства "Верхівцевський центр первинної медико-санітарної допомоги" Верхівцевської міської ради".

завантажити

8

Про внесення змін до рішення міської ради від 09.12.2022 року № 775-36/VIII «Про бюджет Верхівцівської міської територіальної громади на 2023 рік»(зі змінами).

завантажити

пояснювальна записка

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

додаток 6

9

Про внесення змін до рішення Верхівцевської міської ради від 17.12.2021 р., № 499-21/VIII «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Верхівцевської міської ради, затвердження його структури, графіку роботи  та Положення про відділ ЦНАП (зі змінами від 21.10.2022 р., №712-34/VIІІ, зі змінами від 18.11.2022 р., №732 -35/VIII, зі змінами від 19.05.2023 р., № 919-42/VIII).

завантажити

10

Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, комп`ютерів, іншого обладнання органами та установами, які утримуються за рахунок Верхівцевського міського бюджету.

завантажити

11

Про внесення змін до рішення Верхівцевської міської ради від 26.01.2021 № 94-5/VІІІ «Про створення при Верхівцевській міській раді місцевого комітету забезпечення доступності та виконання вимог чинного законодавства України у сфері соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури».

завантажити

12

Про внесення змін та доповнень до рішення від 19.05.2023 р., № 929-42/VIII «Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів окремим категоріям громадян у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Верхівцевської міської ради».

завантажити

13

Про передачу матеріальних цінностец, які були отримані в якості благодійної допомоги від благодійної організації «Благодійний фонд «ПРАВО НА ЗАХИСТ».

завантажити

14

Про передачу об`єктів нерухомого майна комунальної власності в оперативне управління КНП «Верхівцевський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхівцевської міської ради».

завантажити

15

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

завантажити

16

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі   приватну власність.  

завантажити

17

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва  та обслуговування будівель закладів  комунального обслуговування.

завантажити

18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

завантажити

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

завантажити

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  для будівництва, та обслуговування будівель торгівлі.

завантажити

21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

завантажити

22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  Верхівцевської міської ради.

завантажити

23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

завантажити

24

Про передачу  в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

завантажити

25

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі  приватну власність.

завантажити

26

Про погодження демонтажу східної одноповерхової прибудови.

завантажити

27

Про внесення змін до рішення Верхівцевської міської ради від 18.08.2023 р., № 1043 - 46/VIII.

завантажити

28

Про внесення змін до рішення Верхівцевської міської ради від 22.09.2023 р., № 1081 - 48/VIII.

завантажити

29

Про передачу  в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

завантажити

30

Про погодження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки 0,1103 га., по вул. Нова, 46, м. Верхівцеве.

завантажити
31

Про організацію роботи щодо державної реєстрації актів цивільного стану, обліку, звітності про використання бланків свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання  у Верхівцевський міській раді.

завантажити

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь