Проєкти рішень 20 сесії Верхівцевської міської ради VIII скликання

№ з/п Назва проєкту рішення Файл
1

Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку в банку.

завантажити
2

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Верхівцевської  міської ради.

завантажити
3

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Виконавчого комітету Верхівцевської  міської ради.

завантажити
4

Про зміну місцезнаходження юридичної особи фінансово-економічного відділу Верхівцевської  міської ради.

завантажити
5

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Служби у справах дітей Верхівцевської  міської ради.

завантажити
6

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я  Верхівцевської  міської ради та затвердження Положення про Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Верхівцевської міської ради  у новій редакції.

завантажити
7

Про зміну місцезнаходження юридичної особи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Верхівцевської  міської ради та затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
8

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської  міської ради» та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської  міської ради» у новій редакції.

завантажити
9

Про зміну місцезнаходження юридичної особи відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхівцевської  міської ради.

завантажити
10

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Верхівцевського ліцею №1 Верхівцевської міської ради та затвердження Статуту Ліцею №1 Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
11

Про зміну місцезнаходження юридичної особи

Верхівцевського ліцею №2 Верхівцевської міської ради, та затвердження Статуту у новій редакції.

завантажити
12

Про зміну місцезнаходження Соколівської гімназії Верхівцевської міської ради  та затвердження Статуту Соколівської гімназії Верхівцевської міської ради в новій редакції.

завантажити
13

Про зміну місцезнаходження  юридичної особи Комунального закладу «Адалимівський сільський будинок культури» Верхівцевської міської ради»  та затвердження Статуту у новій редакції.

завантажити
14

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва» Верхівцевської міської ради» та затвердження Статуту Комунального закладу «Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва» Верхівцевської міської ради у новій редакції.

завантажити
15

Про зміну назви юридичної особи Верхівцевський Будинок культури  та затвердження Статуту Комунального закладу «Верхівцевський Будинок культури» Верхівцевської міської ради» у новій редакції.

завантажити
16

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального закладу «Мистецька школа м. Верхівцеве» Верхівцевської міської ради» та затвердження Статуту Комунального закладу «Мистецька школа м. Верхівцеве» Верхівцевської міської ради»  у новій редакції.

завантажити
17

Про зміну місцезнаходження юридичної особи

Комунального закладу «Верхівцевський заклад дошкільної освіти «Теремок»  Верхівцевської міської ради» та затвердження Статуту Комунального закладу «Верхівцевський заклад дошкільної освіти «Теремок»  Верхівцевської міської ради» у новій редакцій.

завантажити
18

Про зміну місцезнаходження юридичної особи

Комунального закладу «Малоолександрівський заклад дошкільної освіти «Веселка» Верхівцевської  міської ради та затвердження Статуту Комунального закладу «Малоолександрівський заклад дошкільної освіти «Веселка» Верхівцевської  міської ради у новій редакції.

завантажити
19

Про зміну назви Верхівцевської міської бібліотеки та затвердження  Статуту Комунального закладу «Верхівцевська міська бібліотека» Верхівцевської міської ради»

завантажити
20

Про зміну назви Соколівської селищної бібліоткеки та затвердження Статуту Комунального закладу «Соколівська селищна бібліотека» Верхівцевської міської ради».

завантажити
21

Про зміну назви Широківської сільської бібліотеки та затвердження  Статуту Комунального закладу «Широківська сільська бібліотека»  Верхівцевської міської ради».

завантажити
22

Про визнання таким, що втратило чинність рішення Верхівцевської міської ради від 19.03.2021 р., № 153-8/VIII «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської міської ради».

завантажити
23

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської  міської ради» та затвердження Статуту Комунального підприємства «Верхівцевське житлово-комунальне господарство Верхівцевської  міської ради» у новій редакції.

завантажити
24   

Про надання згоди на прийняття матеріальних цінностей у власність Верхівцівської територіальної громади.

   завантажити
25  

Про затвердження проектно-кошторисної документації, в т.ч. зведеного кошторисного розрахунку вартості об`єкта будівництва «Будівництво водопровідної мережі м. Верхівцеве Дніпропетровської області».

  завантажити
26  

Про прийняття на балансовий облік та введення в експлуатацію об’єктів мережі зовнішнього освітлення північної сторони м. Верхівцеве після реконструкції.

  завантажити
27  

Про передачу на балансовий облік КП «Верхівцевське ЖКГ ВМР» об’єктів мережі зовнішнього освітлення північної сторони м. Верхівцеве.

  завантажити
28  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та передачу у приватну власність.

  завантажити
29  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу у приватну власність.

  завантажити
30  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в постійне користування.

  завантажити
31  

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Акціонерному Товариству  «Укрзалізниця».

  завантажити
32  

Про надання дозволу на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

  завантажити
33  

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

  завантажити
34  

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

  завантажити
35  

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

  завантажити
36  

Про надання в користування земельної ділянки для ведення городництва.

  завантажити
37  

Про затвердження проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

  завантажити
38  

Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

  завантажити
39  

Про відмову в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

  завантажити
40   завантажити
41   завантажити
42   завантажити

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь