Верхівцeвська міська рада
Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

15 березня 2017 року у центрі міста Верхівцеве працівники Верхньодніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області організували флешмоб «Легальна зарплата забезпечить Ваше майбутнє!».

Мета проведення інформаційної акції – донести до свідомості громадян, що легальна заробітна плата, це не тільки кошти в гаманці, а й соціальна гарантія кожного громадянина.

Це отримання страхового стажу для призначення пенсії, різноманітні соціальні виплати, допомога по безробіттю. Ситуації в житті бувають різні і легальна заробітна плата гарантує людині добробут та захист в різних соціальних напрямках.

До акції залучилися мешканці м. Верхівцеве. Тематичними плакатами «Легальна зарплата забезпечить Ваше майбутнє», «Вимагай легальної заробітної плати», «Отримав зарплату в «конверті» - втратив соціальний захист», «З 1 січня 2017 року мінімальна зарплата вже 3 тис 200 грн» учасники акції привертали увагу громадян до легалізації трудових відносин, роздавали тематичні буклети. Пропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Фахівці управління сподіваються, що завдяки таким заходам можна достукатися до громадянської свідомості жителів міста щодо переваг легальної зайнятості.« повернутися до списку новин