Верхівцeвська міська рада
Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область

Святий Миколай привітав дітей - сиріт Верхівцевської територіальної громади.

19 грудня українці відзначать одне з найулюбленіших свят року – День Святого Миколая.

За легендами, Святий Миколай, який був єпископом візантійського міста Міра, допоміг бідному вдівцю видати свою дочку заміж. За тамтешніми звичаями, вона не змогла б поєднати життя зі своїм коханим без приданого і роботи. Тому вночі Святий Миколай пробрався до бідної хатини і закинув через вікно у кімнату, де ночувала дівчина, шматок золота. Так він поєднав серця, а містом прокотилася чутка, що небесний ангел допоміг закоханим. Святий Миколай став приносити до будинків знедолених теплі речі, іграшки та їжу. І завжди під покровом ночі, щоб не бути впізнаним.

В Україні діти чекають Святого Миколая, щоб отримати подарунок під подушку за умови, що вони були слухняними протягом року. Діти, які погано поводилися, можуть знайти під подушкою різочку або камінчик.

Голова ради з питань опіки та піклування при виконавчому комітеті Верхівцевської міської ради Качуєвська Ірина привітала сьогодні від імені міського голови та депутатського корпусу ради дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що мешкають на території Верхівцевської міської ради, з Днем Святого Миколая.

Приємно, що такі вітання стали традиційними в нашій громаді.

 

 « повернутися до списку новин