Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Ветерани АТО/ООС із Дніпропетровщини можуть пройти реабілітацію у Болгарії

АТОвці Дніпропетровщини, які зазнали травм спини, рук та ніг, можуть подати заявку на безкоштовну реабілітацію у Болгарії. Це двотижневий курс лікування на курорті Хісар, розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У цьому році Болгарія зможе прийняти на реабілітацію близько 300 поранених українських військовиків, – зазначили в управлінні. – Двотижневий курс відновлювальної фізіотерапії в клініці «Калероя» забезпечуватиме болгарська сторона. Транспортні витрати, медичне страхування та харчування профінансує Трастовий фонд НАТО в Україні». 

 Учасників відбиратиме болгарська сторона. Не зможуть потрапити на реабілітацію  АТОвці з хронічними захворюваннями, патологіями серцевої й центральної нервової систем, інсулінозалежним діабетом, алергією на медикаменти та іншими протипоказаннями.

Координує збір документів на реабілітацію Міністерство у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Деталі за телефоном: 068 679 89 61.

Джерело: https://adm.dp.gov.ua/news/veterani-atooos-iz-dnipropetrovshchini-mozhut-projti-reabilitaciyu-u-bolgariyi« повернутися до списку новин