Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Як скористатися державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Підприємці області можуть скористатися державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Вона – для малого бізнесу. Проєкт дозволяє взяти позику під низьку ставку – на відкриття або розвиток власної справи. Як стати учасником програми, розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Державну програму «Доступні кредити» запустили на підтримку малого підприємництва. На її реалізацію в держбюджеті на 2020 рік передбачили 2 млрд грн, – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Все просто. Оформлюєте кредит у банку-учаснику. Частину відсотків за користування позикою покриває держава. Залишиться оплатити від 5 до 9% – в залежності від виручки та кількості новостворених робочих місць. Позичальником може бути і юридична, і фізична особа. Максимальний розмір кредиту – 1,5 млн грн».

Долучитися до проєкту можна просто на сайті www.5-7-9.gov.ua. Найперше слід заповнити реєстраційну форму. Після – обрати банк. Партнери програми – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

Для отримання позики необхідно надати до банку документи та якісно складений бізнес-план. Для його підготовки можна скористатися безкоштовною навчальною програмою.

Рішення про видачу кредиту приймає банк.

Джерело: https://adm.dp.gov.ua/news/yak-skoristatisya-derzhavnoyu-programoyu-dostupni-krediti-5-7-9-korisno« повернутися до списку новин