ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ РОБІТ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ТА СУБ’ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 13.07.2020 11:36
Кількість переглядів: 483

Верхівцевська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою та суб’єкта оціночної діяльності з метою розроблення землевпорядної документації та виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності із земель житлової та громадської забудови, з метою подальшого продажу.

Відомості про земельні ділянки, на які необхідно виготовити землевпорядну документацію та експертну грошову оцінку:

 • земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування площею 0,2320 га 1221010300:03:057:0004, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Первомайська, 2в;
 • земельна ділянка із земель запасу площею 0,0098 га 1221010300:03:056:0029, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Центральна, 67а;
 • земельна ділянка для роздрібної торгівлі та комерційних послуг площею 0,0110 га 1221010300:03:003:0003, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Вокзальна, 22в.

Метою розроблення землевпорядної документації є внесення актуальних даних про земельні ділянки до Державного земельного кадастру за цільовим призначенням -  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.           

Відомості про земельні ділянки, на які необхідно виготовити експертну грошову оцінку:

 • земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0340 га   1221010300:03:056:0011, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Красна, 2г;
 • земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0110 га 1221010300:03:056:0026, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Красна, 2б;
 • земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0080 га 1221010300:03:056:0025, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, м. Верхівцеве, вул. Красна, 2ж.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою та суб’єкта оціночної діяльності» із зазначенням всіх об’єктів та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція має містити інформацію щодо вартості виконання землепорядних та землеоціночних робіт, строк виконання робіт в календарних днях, а також інформація про претендента, досвід роботи, кваліфікація, досвід роботи оцінювачів, які працюють у його складі.  Критерії оцінки претендентів: строк виконання, вартість та досвід робіт  -  в рівних частинах.

Підтверджуючі документи, які необхідні подати на конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності:

 1. Заява на участь у конкурсі;
 2. Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган Державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця ).
 3. Згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця)
 4. Засвідчені копії установчих документів претендента юридичної особи.
 5. Засвідчені копії сертифікатів інженерів-землевпорядників.
 6. Засвідчені копія кваліфікаційних документів оцінювачів з експертної грошової оцінки земель, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову  оцінку земельних ділянок.

 Конкурс відбудеться 14 серпня 2020 року о 11-00 годині за адресою: м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75, в малому сесійному залі Верхівцевськоїміської ради. Строк подання конкурсної документації: до 07 серпня 2020 року. 

Поштова адреса, за якою подаються документи:  вул. Центральна, 75, м. Верхівцеве, Верхівцевська міська рада.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь