Верхівцівська міська громада
Дніпропетровська область, Кам’янський район

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Верхівцевської територіальної громади

Виконавчий комітет Верхівцевської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директора Верхівцевського будинку культури  та завідуючого Широківською сільською бібліотекою (0,5 шт. од.).

Вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, персональним комп`ютером та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов`язки.

Для участі у конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі, згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних",  автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості, копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми. Крім того особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 60-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75, Верхівцевська міська рада, кім. №3.

Електронна адреса: verhnrn.dp@vmiskrada.gov.ua« повернутися до списку новин