Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської міської ради»

Дата: 29.06.2021 14:52
Кількість переглядів: 418

Правові підстави проведення конкурсу: 

ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), рішення Верхівцевської міської ради від 23 червня 2021 року № 235-12/VIII «Про уповноваження Відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Верхівцевської міської ради на проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я та затвердження Порядку проведення конкурсу», наказ Відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Верхівцевської міської ради від 29 червня 2021 року № 8 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської міської ради».

 

Найменування та місцезнаходження закладу: комунальне некомерційне підприємство «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської міської ради»; 51660, Дніпропетровська обл., м. Верхівцеве, вул. Покровська, 4.

Напрямки діяльності: КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів

                                                     86.21 Загальна медична практика

Комунальне некомерційне підприємство «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської міської ради» - є лікувально-профілактичним комунальним закладом, що надає послуги вторинної медичної допомоги будь-яким особам у порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних працівників.

Засновником Закладу є Верхівцевська міська рада.

Заклад належить до комунальної власності територіальної Верхівцевської міської територіальної громади.

Відповідно до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Верхівцевська міська лікарня» Верхівцевської міської ради» на 2021 рік затверджено доходи:

від Національної служби охорони здоров'я України -  2435,0 тис. грн.

платні послуги – 433,0 тис. грн.

міський бюджет – 800,0 тис. грн.

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок: заяви приймаються з 30.06.2021 року по 29.07.2021 року за адресою: 51660, м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75 (каб. № 5, понеділок – четвер: з 08:00 до 17:00, п’ятниця: з 8.00 до 16.00).

Телефон для довідок: (097) 9154155

Адреса електронної пошти для довідок: vczn.oz@gmail.com

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних данихзгідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі відповідно до встановлених вимог.

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першогочастини третьоїстатті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Вимоги до претендента та конкурсної пропозиції.

Вимоги до претендента.

Єдині кваліфікаційні вимоги для керівників закладів охорони здоров’я затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 № 117 "Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, Випуск 78 «Охорона здоров'я» (зі змінами), який погоджений з Міністерством праці та соціальної політики України: Громадянство України. Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів). Здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки. Високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Вимоги до конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція повинна містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту: Посадовий оклад у розмірі двох мінімальних посадових окладів (ставки) працівника основної професії, що підвищується за наявністю надбавки, доплати, премії та матеріальної допомоги відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 859 від 19 травня 1999 року «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» (зі змінами від 17.03.2021 року), істотні умови праці будуть передбачені контрактом, який укладається відповідно до Порядку укладення контракту з керівником державного, комунальногозакладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 642.

Дата і місце проведення конкурсу: проведення конкурсу відбудеться 30 липня 2021 року о 14:00 год. за адресою: м. Верхівцеве, вул. Центральна, 75.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь