Нарада міського голови з працівниками КП "Верхівцевське ЖКГ"
Сьогодні міський голова Михайло СВІТЛИК провів нараду з працівниками комунального підприємства «Верхівцевське ЖКГ» стосовно відновлення зовнішнього освітлення на вулицях міста.
Обговорив з начальником Верхівцевського ЖКГ Максимом КУЛЬБОЮ проблеми матеріально-технічного забезпечення зазначених робіт та доручив отримати у ДТЕК «Дніпровські електромережі» технічні умови на нове підключення вулиць Вокзальна та Привокзальна, а також вулиць Авілова (до перейменування – Пушкіна) та Зеленої, які станом на сьогодні освітлені частково.
Наразі тривають роботи з відновлення електромереж зовнішнього освітлення вулиць Героїв Чорнобиля та Богдана Хмельницького. Впродовж кількох днів, комунальники планують їх завершити та розпочати освітлення вулиць Дніпровської (з провулками) та Центральної, яка поки освітлена не повністю (також з провулками).
Шановні мешканці громади! Вкотре закликаємо допомогти комунальникам у їхній роботі та самостійно обрізати гілки дерев, що ростуть на ваших присадибних ділянках та заважатимуть у проведенні робіт.
Сподіваємося на вашу свідомість та розуміння!