Сьогодні у Верхівцівській територіальній громаді вітали наших захисників та захисниць, тих, хто оберігає незалежність та виборює свободу для нашої держави
Розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України о 9:00 годині Всеукраїнською хвилиною мовчання за загиблими воїнами. Вшанували пам`ять про загиблих жителів громади що віддали свої життя в боротьбі з російським агресором, покладанням квітів.
Потім відбувся міні-турнір з футболу присвячений усім захисникам України за участю міських команд та команди учнів 10-11 класів Верхівцевського ліцею № 1 .
Перемогу в змаганні здобула збірна міста Верхівцеве
. Друге місце посіла команда «Рятівник»
, а третє команда «Агробуд»
. Дякуємо нашим футболістам та школярам Верхівцевського ліцею № 1 за участь в міні-турнірі.
Заходи продовжилися на Центральній площі міста, де відбулося урочисте дійство «Козацькому роду нема переводу». Міський голова Михайло СВІТЛИК звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав усім найскорішої Перемоги
.
Площею лунали патріотичні пісні у виконанні наших артистів
. Вихованці творчих колективів подарували присутнім незабутні враження, відчуття єдності та гордості за наших захисників
.
Щиро дякуємо організаторам заходів та усім причетним до їхнього проведення за щирі емоції та гарний настрій.
Зі святом мужності, патріотизму та національної єдності!